Vanspor Teknik Direktörü Feyyaz Uçar Alpay’ı anlattı

TBMM’de Ahmet Şık’a yönelik sözlü ve fiziki saldırı düzenlediği için tepkilerin odağında olan AKP İzmir Milletvekili eski Futbolcu Alpay Özalan’ın bir zamanlar ev arkadaşlığı yaptığı Beşiktaş Efsanesi Milli Futbolcu ve şimdi Van Büyükşehir Belediyespor’un Teknik Direktörlüğünü yapan Feyyaz Uçar, Özalan’ı bir TV programında şöyle anlatıyor.

AKP İzmir Mv. Alpay Özalan

TBMM’de Ahmet Şık’a yönelik sözlü ve fiziki saldırı düzenlediği için tepkilerin odağında olan AKP İzmir Milletvekili eski Futbolcu Alpay Özalan’ın bir zamanlar ev arkadaşlığı yaptığı Beşiktaş Efsanesi Milli Futbolcu ve şimdi Van Büyükşehir Belediyespor’un Teknik Direktörlüğünü yapan Feyyaz Uçar, Özalan’ı bir TV programında şöyle anlatıyor.Beşiktaş’ın efsane futbolcusu Feyyaz Uçar, Quiz adlı programda “en yalancı” kim sorusuna ‘Alpay’ yanıtını veriyor.

“Ben iyi sponsorluk yaptım Alpay’a…”

Wan Büyükşehir Belediyespor Teknik Direktörü Feyyaz Uçar

Alpay’ı ben evime aldım, tesiste kalıyordu. Ben yıllarca Avcılar’da oturduğum zaman okula gidip gelirken bu zorluğu çekmiş bir adamdım. Zaman zaman tesiste kalmanın ne kadar sıkıntılı olduğunu biliyordum. Evime gel dedim, gel bende kal. Evimi Alpay’a daha sonra kiraladım, ama evimin kirasını kendime yine ben ödedim. Onu bile ödemedi adam. Mesela geliyordu benden para alıyordu, elektrik parasını yatıracak. Geliyordum, ertesi gün yine elektrik yok. Oğlum diyordum nerede bu diyordum, abi vallahi yatırdım, billahi yatırdım, oğlum yalan söyleme bak, yatırmadıysan bugün yatıralım, gece karanlıkta kalmayalım. Yemin ediyor, akşam yine elektrik yok. Ertesi gün geliyordu bu, gelirken de hep bir çiçek, eli boş gelmez, iki kurabiye alır, bir tane çikolata alır, abi ya ben yatırmadım diye… Onun üstüne tanımam yani, sevimlidir yani ama… Adam ne görürse alıyor, gidiyor bir yerden araba teybi alıyor, bir taraftan volkmen alıyor, her gün kapıda birileri geliyor, bizden aldı malı parayı ödemedi, adres burada. Ben iyi sponsorluk yaptım Alpay’a…” ifadelerini kullanıyor.

Kaynak: Muhalif haberler

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.
This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.